Certyfikat SSL

Każdy kto planuje założenie własnej strony internetowej, musi liczyć się z koniecznością posiadania zarejestrowanej domeny oraz hostingu. Jest to niezbędna inwestycja na start, bez której strona internetowa nie ma szansy powstać.

Domena to inaczej nazwa naszej strony, którą możemy zarejestrować za pośrednictwem odpowiednich serwisów, z kolei hosting to serwer, na którym przechowywane są wszystkie dane naszej strony internetowej.

Certyfikaty SSL dla stron www

Inwestując w hosting musimy zadbać o to, aby posiadał on certyfikat SSL. Jest to certyfikat bezpieczeństwa, która korzystnie wpływa na odbiór naszej strony przez potencjalnych użytkowników. Taki certyfikat jest szczególnie istotny, gdy planujemy gromadzić dane użytkowników na naszej stronie, na przykład prowadząc sklep internetowy. W takiej sytuacji certyfikat SSL jest rzeczą niezbędną.

Wiele osób zastanawia się gdzie kupić tani certyfikat SSL dla strony www. Okazuje się, że bardzo ciekawym rozwiązaniem jest certyfikat SSL w kru.pl. Występuje on w czterech wariantach, z czego najczęściej wybierany jest certyfikat positive SSL, który chroni tylko jedną domenę i kosztuje 29 złotych. Ponadto serwis udziela gwarancji na prawidłowe działanie tego certyfikatu, więc myślę, że jest to opcja którą zdecydowanie warto rozważyć, jeśli myślimy o bezpiecznym i tanim hostingu.

Tanie certyfikaty SSL z kru.pl to świetnie rozwiązanie szczególnie dla początkujących osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tworzeniem własnych stron internetowych. Serwis kru.pl posiada również bardzo ciekawą ofertę usług hostingowych. Wykupując hosting w formie miesięcznej subskrypcji za 10.41 zł otrzymujemy darmowy certyfikat SSL w pakiecie. W tańszych pakietach hostingowych, takich jak np. hosting wordpress za 9.90 zł na rok otrzymuje darmowy certyfikat Let’s Encrypt. Jest to tańsza wersja certyfikatu SSL, jednak jego posiadanie wpływa w znacznym stopniu na lepszy odbiór naszej strony i poprawę jej bezpieczeństwa, w kwestii przechowywania danych potencjalnych użytkowników.

Więcej: https://www.kru.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here