internet

Światłowód – to pojęcie coraz częściej słychać z każdej strony, jednak czym on tak naprawdę jest? Światłowód to synonim najwyżej jakości połączenia z Internetem w niskiej cenie, gdyż wykorzystuje on fale świetlne zamiast radiowych. W efekcie jest dwa razy szybszy od zwykłego WI-Fi, a także zapewnia o wiele stabilniejszy przepływ danych nawet przy dużym obciążeniu łącza. W przeciwieństwie do bezprzewodowych sposobów dostarczania Internetu, światłowód nie jest uzależniony do warunków pogodowych, nierównomiernego rozchodzenia się zasięgu czy problemów z przekaźnikami, które nie zawsze zapewniają zadowalającą prędkość połączenia.

Korzystając ze światłowodu nie trzeba przejmować się wolnym ładowaniem witryny, podczas gdy klient zaczyna już niecierpliwie spoglądać na zegarek. Nie ważne czy prowadzisz małą firmę czy dużą, dzięki światłowodowi będziesz stale na bieżące w kilka sekund. Jest to niesamowicie ważny atut, zwłaszcza w takim mieście jak Kraków. Stolica kultury i biznesu nigdy nie śpi. Nie pozwól więc, żeby okazja przeszła Ci koło nosa z powodu zbyt wolnego łącza.

Niezwykle wartościowym atutem światłowodów jest brak szumu elektrycznego, a także odporność na zakłócenia elektromagnetyczne i radiowe. Nie ważne, co się będzie dziać za oknem, Twój Internet Kraków będzie działać bez zarzutu, umożliwiając stały kontakt z globalną wioską, jaką stał się obecnie świat doby Internetu. Jest to o tyle istotne, gdyż social media stanowią współcześnie jedną z podstawowych gałęzi biznesu. Bez promocji w Internecie firmy nie mają szans na szybki rozwój nie tylko na rynkach polskich, ale również i światowych. Wymaga to stałej aktywności na Facebooku czy Instagramie, śledzenia najnowszych osiągnięć technologicznych i trendów oraz stałego poszerzania bazy odbiorców. Moda jest kapryśną boginią, o bardzo zmiennej naturze, dlatego nie można sobie pozwolić na opóźnienia w śledzeniu najnowszych trendów. Błyskawiczna identyfikacja nowych rynków sprzedaży pozwala na dotarcie do klientów przed konkurencją, a w biznesowych realiach jest nieocenionym atutem.

Światłowody są również niezwykle lekkie i nie zajmują wiele miejsca. Bez problemu uda się je wkomponować w istniejącą już sieć kabli. Zwłaszcza, że nawet ciasno ułożone przewody będą działać sprawnie. Warto tutaj dodać, że światłowód to również postawienie na bezpieczne użytkowanie Internetu. Jako że światłowód nie przekazuje prądu elektrycznego, tylko wiązkę światła, nie istnieje możliwość przegrzania kabla, iskrzenia czy zwarcia, dlatego śmiało można powiedzieć, że światłowód to najlepsze rozwiązania dla każdej firmy: bezpieczny, szybki i tani.

Jak wybrać tani i szybki Internet dla firmy w Krakowie? Oczywiście, że musi to być światłowód! Najlepiej od sprawdzonej i rzetelnej firmy oferującej najlepsze pakiety dla dużych oraz małych przedsiębiorstw. W tej kwestii ITH jest bezkonkurencyjny, oferując atrakcyjne promocje, np. domeny za 1 złotówkę. Jaka firma może działać w Internecie bez domeny? Odpowiedź jest prosta: żadna. Dodatkowo sieć ITH korzysta z najlepszego jakościowo sprzętu od takich producentów jak Huawei czy Juniper, co jest gwarancją niezawodności.

Klient może wybierać wśród wielu atrakcyjnych ofert, w zależności od potrzeb swojej firmy, gdyż przepustowość Internet Kraków zamyka się w przedziale od 50Mbs do 1Gbps, z pakietem hostingowym Kru.pl oraz publicznym adresem IP. W przypadku wybrania opcji zapewniającej 1Gbps można otrzymać aż 5 publicznych adresów IP. Wszystkie oferty są objęte aktualnie promocją! Do 31.12.2020 roku można wykupić Internet za 1 złotówkę!

Dodatkowym atutem wybrania sieci ITH jest możliwość dostosowania umowy do potrzeb swojej firmy, a także możliwość przetestowania oferowanego światłowodu w ramach usługi Freemium. Jest ona całkowicie darmowa. Dzięki temu każdy może przekonać się o zaletach jakie oferuje internet światłowód kraków dla firm od ith.eu.

Warto stać się częścią rzetelnej sieci ITH i mieć pewność szybkiego oraz taniego Internetu. Elastyczność przedstawianych ofert oraz częste promocje sprawiają, że każdy znajdzie tam coś dla siebie, bez względu czy prowadzi małą czy dużą firmę. Internet światłowodowy dla firm Kraków od ith.eu. to świetlana przyszłość dla biznesu. Jak wiadomo, Internet nigdy nie śpi, globalna wioska wciąż idzie do przodu, więc nie przegap swojej okazji na rynku!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here