Najwyższej jakości szkolenia BHP Online

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, każdy pracodawca musi zadbać o prawidłowe przeszkolenie swoich pracowników w zakresie higieny i bezpieczeństwa pracy. EHS Consulting w Warszawie to firma, która pomaga właścicielom firm w zapewnieniu optymalnych warunków i kompleksowego przeszkolenia – zapraszamy do skorzystania z naszych usług. 

Wstępne szkolenia BHP

Szkolenie wstępne BHP odbywa się jeszcze przed dopuszczeniem pracownika do pracy. Ma ono zaznajomić go z podstawowymi przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy zawartymi w Kodeksie pracy i zasadami bezpieczeństwa, na które należy zwrócić szczególną uwagę na konkretnym stanowisku.

Szkolenie Wstępne BHP w Warszawie przeprowadzane przez firmę EHS Consulting to kompleksowa dawka wiedzy teoretycznej i praktycznej przewidzianej przez Ministerstwo Gospodarki i Pracy. Przekazujemy w przystępny sposób informacje niezbędne do bezpiecznego wykonywania wyznaczonych zadań na danym stanowisku. Po odbyciu takiego przygotowania pracownik będzie potrafił zadbać zarówno o zdrowie swoje, jak i osób znajdujących się w jego otoczeniu.

Szkolenia wstępne dzieli się na dwie części: 

  • Instruktaż ogólny – część teoretyczna przeznaczona na zapoznanie się z przepisami i normami z zakresu higieny i bezpieczeństwa pracy,
  • Instruktaż stanowiskowy – część szkolenia, która ma zapewnić uczestnikom poznanie niebezpiecznych czynników środowiska pracy występującymi na danym stanowisku i ryzykiem zawodowym związanym z wykonywaną pracą, z jednoczesnym wskazaniem sposobów ochrony przed zagrożeniami.

Należy pamiętać, że w trakcie wykonywania obowiązków na danym stanowisku pracy, każda osoba zobowiązana jest co jakiś czas przejść uzupełniające szkolenie okresowe.

Szkolenia BHP Online

Większość szkoleń BHP, zarówno wstępnych, jak i okresowych, przeprowadzane jest na terenie zakładu pracy. Na życzenie klienta istnieje jednak możliwość odbycia takiego instruktażu przez internet.

W niektórych przypadkach szkolenie okresowy musi odbywać się nawet co roku, dlatego szkolenia BHP Online mogą być dobrą alternatywą dla tradycyjnego instruktażu. Nie musisz martwić się o ich jakość – w EHS Consulting zawsze przekazujemy niezbędne informacje i wiedzę, niezależnie od formy szkolenia. Nie musisz zaburzać rytmu pracy swojego przedsiębiorstwa, aby zapewnić kompleksowe przygotowanie swojego pracownika.

Zapraszamy do skorzystania z oferty usług EHS Consulting – sam wybierz odpowiadającą Ci formę szkolenia BHP i zapewnij swoim pracownikom kompleksowe przygotowanie do pracy na danym stanowisku. Nasza kadra to wykwalifikowani instruktorzy doskonale orientujący się w najnowszych przepisach i znająca specyfikę pracy na wielu stanowiskach. Zapraszamy do kontaktu – chętnie ustalimy szczegóły naszej współpracy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here