Usługi przeciwpożarowe

Szukasz firmy, która kompleksowo pomoże Ci przy serwisie urządzeń ppoż, szkoleniach BHP oraz ocenie zagrożenia wybuchem? Firedom zapewnia profesjonalną pomoc w zakresie bezpieczeństwa pożarowego. Swoją działalność wykonuje na terenie całej Polski. Doświadczony zespół, składający się z zawodowych strażaków, oceni zakład pracy pod względem ewentualnego zagrożenia. Ochrona przeciwpożarowa najwyższej jakości. Dołącz do zadowolonych klientów, którzy zdecydowali się na współpracę z Firedom. 

Firedom – pomoc w zakresie usług przeciwpożarowych 

Głównym obszarem działalności Firedom są usługi przeciwpożarowych. Zaliczamy do nich, m.in. audyty BHP, szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej, ewakuacji osób, serwis urządzeń ppoż czy opracowanie instrukcji stanowiskowej BHP. Specjaliści w swoich dziedzinach ukończyli studia inżynierskie i magisterskie w Szkole Głównej Służby Pożarniczej. Liczne szkolenia, seminaria i kursy, a także zdobyte doświadczenie w pracy zawodowej, pozwalają na kompletną obsługę i pomoc przy opracowywaniu niezbędnej dokumentacji przeciwpożarowej, która powinna znaleźć się w zakładzie pracy.

Dokument zabezpieczenia przed wybuchem – obowiązek dla firm

Wszędzie tam, gdzie używane są materiały palne w procesie technologicznym, pracodawca powinien przygotować dokument, który zawiera strefy zagrożenia i możliwe przyczyny wystąpienia wybuchu w zakładzie pracy. Ocena zagrożenia wybuchem jest niezwykle istotna w kwestii bezpieczeństwa swoich pracowników i osób znajdujących się na terenie obiektu. Konieczność sporządzenia tego typu dokumentacji wynika z Rozporządzenia Ministra Gospodarki w zakresie minimalnych wymagań dotyczących BHP. 

Opracowaniem DZPW powinien zająć się specjalista, która posiada określoną wiedzę chemiczną. Jego praca polega, m.in. na analizie potencjalnego zagrożenia i zaproponowaniu środków, mających na celu jego ograniczenie. Więcej na ten temat przeczytasz na stronie internetowej Firedom – https://firedom.pl/atex/dokument-zabezpieczenia-przed-wybuchem/.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here