auto laweta Słubice

Wyobraź sobie, że jedziesz autem zgodnie z przepisami i nagle ktoś w Ciebie uderza. Albo że kończy Ci się paliwo. Twój samochód nie jest zdolny do dalszej jazdy, a Ty zostałeś w szczerym polu. W okolicy nie ma nikogo, w zasięgu Twojego wzroku nie ma także stacji benzynowej. Ponadto Twój ubezpieczyciel nie zapewnił Ci auta zastępczego. Co powinieneś zrobić? Najprostszym rozwiązaniem będzie pomoc drogowa w Słubicach. Sprawi ona, że będziesz spał spokojnie, a kiedy przydarzy Ci się jednak z powyższych sytuacji, po prostu zadzwonisz, a oni przyjadą. Szybko i bezpiecznie. A w dodatku niezwykle niskim kosztem.

Taka auto laweta Słubice to koszt wynoszący maksymalnie 200 zł. Nie jest więc to aż tak duży wydatek i z pewnością nie obciąży Twojego budżetu domowego. W razie holowania poza miastem dopłacisz, ale naliczane kwoty wynosić będą niewiele ponad złotówkę za przejechany kilometr. Trochę inaczej wygląda również przewóz samochodów dostawczych. Ale tak czy siak, korzystając z tej usługi, wyjdziesz na plus.

Zamówienie usługi jest niezwykle proste. Wystarczy wejść na stronę https://www.laweta-slubice.com.pl/, sprawdzić dane kontaktowe i opisać swój problem. Obsługujemy osoby znajdujące się na granicy z Niemcami po polskiej stronie, a także tych których niemiłe sytuacje dotknęły bezpośrednio w Niemczech. Jeździmy po wszystkich niemieckich autostradach. Oprócz usług transportowych oferujemy diagnozę Twojego problemu, a dopiero gdy okaże się, że nie da się go usunąć, wychodzimy z propozycją lawety Słubice. Dostarczamy również paliwo, pomagamy w wypompowywaniu błędnego paliwa, a nawet współpracujemy przy wymianie koła czy transporcie do najbliższego zakładu wulkanizacyjnego. Jesteśmy profesjonalni i warto nam zaufać.

Pomagamy również w transporcie samochodów z Niemczech. Holujemy wszystkie pojazdy, oczywiście zgodnie z normami przewożenia aut na lawetach, również te, które nie posiadają aktualnego przeglądu technicznego. Nie mamy przerw w pracy. Możesz do nas zadzwonić o każdej porze, pracujemy całodobowo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here