Jakie są najpopularniejsze metody przedłużania rzęs

Przedłużanie rzęs stało się doskonałą alternatywą dla osób, których natura nie obdarzyła pełnią spojrzenia. To szczególnie pożądany zabieg w okresie wakacyjnym, gdyż pozwala zrezygnować z malowania rzęs, co daje gwarancję nieskazitelnego spojrzenia w każdej sytuacji. Lato to także doskonały czas, by odwiedzić również innego specjalistę – podologa. O tym, jak znaleźć sprawdzony gabinet przeczytasz w innym naszym poradniku http://www.incognitor.pl/szukasz-sprawdzonego-podologa-w-gdansku-sprawdz-to-zanim-zadzwonisz-do-przyjaciolki/, tymczasem skupmy się na dzisiejszym temacie przedłużania rzęs. Słabe, krótkie i niezbyt gęste rzęsy wprowadzają wiele kobiet w zakłopotanie. Dzisiejsza technologia oraz umiejętne i precyzyjne wykonanie usługi w profesjonalnym salonie kosmetycznym może pozwolić cieszyć się niemalże u każdej kobiety pięknie podkręconymi, długimi i gęstymi rzęsami. Poznaj najpopularniejsze metody przedłużania rzęs i sprawdź, gdzie najlepiej wykonać zabieg!

Na czym polega przedłużanie rzęs?

Każda kobieta marzy o pięknych, długich i idealnie podkręconych rzęsach. Dzisiaj marzenia te są w zasięgu ręki! Wiele salonów kosmetycznych oferuje profesjonalne przedłużanie rzęs różnymi metodami. Wybierając salon, warto pamiętać, że musi on spełniać wiele ważnych kryteriów. Przede wszystkim musi gwarantować fachową i profesjonalną kadrę, dlatego warto szukać sprawdzonych stylistek wykonujących rzęsy w Warszawie, które mają dobrą opinię w sieci. To zapewni spektakularne efekty i co najważniejsze, da gwarancję bezpieczeństwa i precyzji wykonania.

Sam zabieg polega na doczepieniu włoska do naturalnej rzęsy. Z uwagi na fakt, że rozróżnia się kilka metod, zabieg ten może jedynie różnić się ilością doczepianych włosków oraz ich rodzajem.

Z czego wykonane są doczepiane rzęsy?

Rozróżnia się trzy typy rzęs, które wykorzystywane są w zabiegach przedłużania. Są to:

  • rzęsy z jedwabiu,
  • rzęsy syntetyczne,
  • rzęsy naturalne.

Rzęsy jedwabne to takie, które zostały wykonane z protein naturalnego jedwabiu. Charakteryzuje je lekkość i delikatność, a ich skręt do złudzenia przypomina naturalny skręt rzęs. Co więcej, rzęsy z jedwabiu nie obciążają tak naturalnych włosków, niemniej jednak wymagają specjalnej pielęgnacji i regularnego „czesania” specjalnym grzebykiem.

Rzęsy syntetyczne dostępne są w różnych grubościach i długościach, mają regularny kształt i klientka ma możliwość doboru również stopnia podkręcenia. Nie uczulają, ale są mniej elastyczne niż rzęsy jedwabne czy naturalne i niestety występuje w nich tendencja do plontania.

Rzęsy naturalne są naturalne tylko z nazwy, gdyż nie są to naturalne włoski rzęs ludzkich, a jedynie włoski z norek syberyjskich. Charakteryzują się lekkością i delikatnością, przez co podobnie jak te z jedwabiu nie obciążają zbytnio naturalnych włosków. Zbliżona do siebie grubość i różna długość gwarantuje naturalny efekt, co niewątpliwie jest najbardziej pożądane w tym zabiegu. Niestety zdarza się, że rzęsy te uczulają, przez co wymagane jest wykluczenie uczelenia na ten produkt.

Gdzie wykonać zabieg?

Zabieg przedłużania rzęs powinien zostać wykonany przez wykwalifikowaną osobę po specjalnych kursach i szkoleniach. Wbrew pozorom wymaga on precyzji i doświadczenia, dlatego warto postawić na sprawdzony salon. Podobnie jak przy wyborze innego specjalisty, zanim skorzystasz z polecenia przyjaciółki, sprawdź opinie w sieci i upewnij się, że salon ten ma dobrą reputację wśród swoich klientów. Tutaj nie ma miejsca na błędy i pomyłki!

Moment.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here