HALE MAGAZYNOWE

Jak bezpiecznie przechowywać towary? To pytanie, które zadają sobie przedsiębiorcy z najróżniejszych branż. W okresie letnim wiele produktów można składować pod gołym niebem. Jednak problem pojawia się w sezonie jesienno-zimowym. Towary trzeba zabezpieczyć przed zmiennymi, często bardzo niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Jak zrobić to poprawnie? Otóż skutecznym rozwiązaniem jest wykorzystanie hal namiotowych! Czym są namioty magazynowe i dlaczego warto w nie zainwestować?

Czym są namiotowe hale magazynowe?

Namioty magazynowe to doskonała alternatywa dla klasycznych magazynów murowanych. Umożliwiają bezpieczne przechowywanie najróżniejszych towarów bez obaw o to, że zostaną uszkodzone przez niekorzystne działanie warunków atmosferycznych. Wybór hali namiotowej to elastyczne i stosunkowo tanie rozwiązanie. Montaż hali namiotowej nie zajmuje dużo czasu. Ponadto konstrukcję można w dowolnym momencie zwiększyć poprzez dodanie kolejnych modułów lub zmniejszyć, rozdzielając na mniejsze obiekty. Koszt budowy namiotu magazynowego nie jest tak kosztowną inwestycją, jak postawienie tradycyjnego obiektu. Co więcej, hala namiotowa to konstrukcja tymczasowa, która nie podlega opodatkowaniu podatkiem od nieruchomości. Dzięki temu korzystanie z magazynu nie niesie za sobą dodatkowych kosztów. 

Tak samo wytrzymałe jak hale murowane?

Hale namiotowe to najwyższa trwałość w atrakcyjne cenie! Konstrukcje są niezwykle stabilne, dzięki czemu z powodzeniem mogą zastępować wytrzymałe hale murowane. Są w pełni bezpieczne w użytkowaniu, a także wyróżniają się wysoką odpornością na niekorzystne działanie czynników atmosferycznych. Znakomicie zabezpieczą przechowywane towary przed ulewnym deszczem, silnym wiatrem, niską temperaturą, wilgocią, promieniowaniem UV czy korozją. 

Plusem takiego rozwiązania jest niezwykła różnorodność modeli hali. W zależności od zapotrzebowania możemy wybrać namiot sezonowy lub całoroczny.

Porządna hala, czyli jaka?

Przy wyborze namiotu magazynowego przede wszystkim powinniśmy kierować się jakością. Wybór pierwszej lepszej firmy zajmującej się montażem takich konstrukcji nie jest dobrym rozwiązaniem. Warto postawić na sprawdzonego producenta. 

Wybrana hala powinna być wykonana z wysokogatunkowych, trwałych materiałów. Najlepiej sprawdzają się stalowe i aluminiowe konstrukcje wyposażone w plandeki z odpornych materiałów PCV.

Firma HNP Polska oferuje znakomite namioty magazynowe na wynajem, o których przeczytać można na stronie https://hnppolska.pl/hale-magazynowe. Propozycją firmy są solidne konstrukcje, które można maksymalnie dopasować do własnych potrzeb i preferencji. Klient za pomocą specjalnego konfiguratora hal magazynowych może określić wymiary namiotu, wybrać elementy wyposażenia oraz wskazać inne, szczegółowe parametry, którymi powinna wyróżniać się zamówiona hala. Firma oferuje wynajem krótko- oraz długoterminowy na dogodnych warunkach. Ponadto zapewnia pomoc na każdym etapie realizacji zlecenia – również w kwestii weryfikacji i naprawy ewentualnych usterek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here